مجله

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها و مقالات مورد نیاز کاربران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مبل ال چستر، اصول چیدمان و فضا سازی با مبل های ال چستر مبلیران

طراحان مبلمان مبلیران با پشتوانه نیم قرن تجربه در تولید مبلمان، و با توجه به سلیقه مشتری های خود سعی در طراحی مدل هایی دارند که علاوه بر زیبایی و راحتی، با سبک زندگی جدید نیز هماهنگ باشند. در بین مدل های مختلف، مدل ال چستر شرکت مبلیران توانسته نظر طرافداران هر دو سبک مدرن و کلاسیک را به خود جلب کند و راحت بودن در سبک طراحی آن ها، به خوبی توانسته است یک رقیب جدی برای مبل های راحتی وارداتی باشد. مبل های ال شکل به دلیل حالت خاص قرارگیری، قابلیت استفاده در فضای کوچک و همچنین امکان فضاسازی در سالن های بزرگ را دارد. برای استفاده بهتر از طراحی و ویژگی های این مبل ها در چیدمان خود به موارد زیر توجه کنید.

 

اصول چیدمان و فضا سازی با مبل های ال چستر مبلیران
فضاسازی بهتر با مبل های ال چستر مبلیران

واقعیت این است که، مبلمان مناسب بیشتر از سایر وسایل می تواند حس و حال خانه شما را عوض کند و به فضای شما رنگ و شکل تازه ای ببخشد. در خانه های کوچک با قرار دادن یک دست مبل  ال میتوان فضایی دنج و صمیمی برای نشست ها و دورهمی های خانوادگی ایجاد کرد. همچنین طراحی خاص پشتی ها با ارتفاع کم دراین مدل از مبل ها به شما این امکان را میدهد که در سالن های بزرگتر، با قرار دادن آنها، حتی در وسط سالن، فضای خود را براحتی تفکیک کنید. گروه تولیدی مبلیران، مبل های ال چستر خود را با تعداد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می کند که این امکان را فراهم می کند تا شما براحتی بتوانید تعداد مبل را متناسب با فضای خود را انتخاب کنید.

 فضاسازی بهتر با مبل های ال چستر مبلیران
اهمیت رنگ در انتخاب مبل ال چستر

در اصول چیدمان به رنگ مبلمان توجه ویژه ای داشته باشید. وجود رنگ های مکمل و یا وجود هارمونی در یک طیف خاص رنگی، میتواند فضای خانه شما را دلچسب تر کند. معمولا رنگ مبل ها را با رنگ پرده ها هماهنگ و یا مکمل انتخاب می کنند. انتخاب رنگ کوسن ها هم می تواند در زیباتر دیده شدن مبل شما نقش بسزایی داشته باشد. همچنین از رنگ کوسن ها میتوانید برای ایجاد هماهنگی با رنگ دیگر وسایل مانند فرش ها و یا قاب هایتان استفاده کنید. مبل های ال چستر شرکت مبلیران با رنگ های متنوع انتخاب را برای شما راحت می کند.


هر دو سبک مدرن و کلاسیک در مبل های ال چستر مبلیران

ترکیب مدل های کلاسیک و مدرن در طراحی مبل های ال مبلیران باعث شده است که در چیدمان سبک های مختلف، بتوان از این مدل استفاده کرد. استفاده از چوب های کارشده در طراحی اینگونه مبل ها به خوبی توانسته جای خود را در بین طرفداران سبک کلاسیک باز کند. همچنین با ورود سبک های مدرن به معماری داخلی، و تغییرات بزرگ در صنعت طراحی مبلمان، مبل های ال شکل در رقابت با مبل های راحتی قدیمی، جایگزین مناسبی برای آن ها شدند و خیلی زود توانستند در شکل ها و رنگ های متنوع بازار بزرگی در صنعت طراحی داخلی مدرن را به خود اختصاص دهند. ترکیب این مبلمان با قاب ها و فرش های مدرن میتواند جلوه ای زیبا از طراحی مدرن را در منزل شما به نمایش گذارد.


چیدمان انعطاف پذیر با مبل ال

قابلیت جداشدن قطعات مبلمان مدل ال شرکت تولیدی مبلیران از ویژگی های جالب طراحی این مدل است که امکان ترکیب شدن با مبلمان دیگر و یا حتی چیدمان های متفاوت را برای شما فراهم می آورد. به راحتی می توانید با جا به جا کردن قطعات، شکل جدیدی به چیدمان منزل خود بدهید.


طراحی مناسب برای فضای باز با مبل ال

اگرچه این نوع مبلمان بیشتر در چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده می شود اما یکی از کاربردهای مبل ال می تواند در طراحی دکوراسیون برای حیاط خانه و فضاهای باز باشد. دوام بسیار بالای این نوع مبلمان باعث می شود انتخاب خوبی برای استفاده در فضای باز باشد. در این نوع چیدمان دقت کنید قطعات را به گونه ای کنار هم قرار دهید که حالت ال کاملا شکل بگیرد و همه کسانی که در هر یک از مبل ها می نشینند زاویه دید خوبی نسبت به محیط داشته باشند. برای تست این موضوع خودتان روی تک تک مبل ها بنشینید و زاویه دید ببیننده را بررسی کنید.

مبلیران اصل با بیش از نیم قرن تجربه و با تولید بیش از پنجاه مدل مبلمان راحتی مفتخر است که تا امروز توانسته است باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.

این نمایشگاه  تنها نمایشگاه مبلیران در کشور می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

با خرید مبل کلاسیک و سرویس ناهار خوری

1 میلیون توماناز 50 میلیون به بالا هدیه بگیرید
 • اشتراک در خبرنامه 50 هزار تومان
  با عضویت در خبر نامه 50 هزار تومان بن خرید نقدی دیافت کنید
 • اولین خرید از مبلیران اصل 950 هزارتومان
  با اولین خرید از نمایشگاه مبلیران اصل 950 هزار تومان تخفیف بگیرید

با خرید مبل راحتی و سرویس ناهارخوری

600 هزار تومانتا سقف 50 میلیون هدیه بگیرید
 • اشتراک در خبرنامه 50 هزار تومان
  با عضویت در خبر نامه 50 هزار تومان بن خرید نقدی دیافت کنید
 • اولین خرید از مبلیران اصل 550 هزارتومان
  با اولین خرید از نمایشگاه مبلیران اصل 550 هزار تومان تخفیف بگیرید

با خرید جلو مبلی و میز تلوزیون

200 هزار تومانهدیه بگیرید
 • اشتراک در خبرنامه 50 هزار تومان
  با عضویت در خبر نامه 50 هزار تومان بن خرید نقدی دیافت کنید
 • اولین خرید از مبلیران اصل 150 هزارتومان
  با اولین خرید از نمایشگاه مبلیران اصل 150 هزار تومان تخفیف بگیرید

با خرید عسلی و جناقی

100 هزار تومانهدیه بگیرید
 • اشتراک در خبرنامه 50 هزار تومان
  با عضویت در خبر نامه 50 هزار تومان بن خرید نقدی دیافت کنید
 • اولین خرید از مبلیران اصل 50 هزارتومان
  با اولین خرید از نمایشگاه مبلیران اصل 50 هزار تومان تخفیف بگیرید

" به زودی اولین شعبه رسمی مبلیران اصل در میرداماد - میدان مادر افتتاح خواهد شد "

اطلاعات تماس